תוכן עניינים

באווירת פלמנקו: יוסי בייליס בסינגל חדש “סנהדרין”

כתבות אחרונות

לקראת שורת סינגלים מרתקת, משחרר הזמר והיוצר הוותיק מארצות הברית יוסי בייליס סינגל חדש באווירה מקסיקנית מיוחדת

יוסי כותב: בסוף מגילת רות, מספרת המגילה על החתונה של רות המואביה, רגע מרתק שבו כל הסנהדרין, כל הזקנים  וכל עם ישראל באו לחופה של רות המואביה ובירכו את בועז

“יִתֵּן ה׳ אֶת הָאִשָּׁה הַבָּאָה אֶל בֵּיתֶךָ כְּרָחֵל וּכְלֵאָה אֲשֶׁר בָּנוּ שְׁתֵּיהֶם אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל”

אני בתור מפיק דמיינתי לעצמי את הרגע הזה, והיה זה לדמיון עצום, חופה כזאת לא הייתה בהיסטוריה תנסו לדמיין את הרגע המדהים הזה.

לקחתי את הגיטרה והתחלתי לנסות כל מיני כיוונים אבל זה לא ישב לי, לא הצלחתי להרגיש שם את הרגע העוצמתי הזה… ואז, כשעברתי לקרוא את התרגום של יונתן בן עוזיאל, פתאום יצא לי שיר על המקום, עם התרגום בארמית זה החזיר אותי אחורה בזמנים ההם ויצא לחן עם עוצמה ופאר.

כהרגלי… אני לא מחפש ליצר לחנים בחלקים עד שיוצא שיר… זה צריך לבוא במכה אחת עם השראה מיוחדת, אם לא… כנראה שזו לא המנגינה הנכונה. המילים צריכות לדבר אלי, ואז באה המנגינה באופן טבעי מהנשמה… כך אני כותב את השירים שלי

יוסי בייליס, מוכר בארה״ב מעולם ההפקות הגדולות כבר 20 שנה, ניהל תזמורת הופעות בת 35 נגנים, וחברת הפקה, יוסי איש במה ותיק, עד שלאחרונה החליט יוסי להוציא את הלחנים שלו לאוויר העולם, בזמן מגיפת הקורונה זה קרה, יוסי החליט לרדת מהבמה ולהתחיל להוציא השירים שלו… כעת יוסי לקראת מבול של שירים, מכל הסגנונות ובטעם היחודי רק לו.

את הסטייל היחודי של יוסי בייליס לא תוכלו לפספס, טעם יחודי, כל שיר בטעם ולחנים בצבע.

שתפו:

5/5

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *